پرش لینک ها
ژل کربن تراپی

محصول آمریکا

تاریخ

تیر 1400

اشتراک گذاری

قبل
بعد

توصیفات

معرفی ژل کربن تراپی و موارد استفاده آن در جوانسازی پوست

ژل کرمی مخصوص کربن تراپی محصولی تخصصی است که در کلینیک ها و مراکز ارایه دهنده خدمات تخصصی پوست کاربرد دارد و کاربرد خانگی ندارد.

این ژل از کربن غنی شده است (کربن نانو)، توسط پوست به راحتی قابل جذب است و در این مراحل منافذ پوست را به حداقل می رساند حتی منافذ بزرگ پوست این امر باعث صاف شدن و یکدست شدن پوست می شود. ویتامین های B3 و B5 درون ژل می تواند پوست را تسکین دهد بهبود بخشد و استحکام و سفتی پوست را افزایش دهد. پس یقینا چین و چروک چوست را کاهش داده و جوش های سر سیاه را نیز کاملا از بین میبرد

خواص ژل کربن تراپی

_جذب کننده قوی چربی ها و آلودگی ها از منافذ های پوست

_افزایش و حفظ رطوبت از دست رفته پوست

_بازگردانی حالت الاستیسیته و خاصیت ارتجاعی پوست

__کاهش دهنده ملانین و حاوی ویتامین سی

خواص ژل کربن تراپی

 

کربن تراپی چیست؟

افرادی که پوست چرب، آکنه ، منافذ باز، تیرگی یا لک یا جوش های سر سیاه دارند استفاده از کربن تراپی بسیار مناسب است.لایه برداری با کربن یکی از معجزه آسا ترین روش های لایه برداری و جوانسازی پوست است که باعث شادابی و نرم تر شدن پوست نیز می شود.

در این روش یک لایه مایع کربنی وارد پوست شده و به نقاط عمیق پوست وارد میشود و تمام چربی ها، آلودگی ها و غیره را از بین میبرد. سپس با دستگاه های لیزر های حذف خال و تاتو (کیوسوییچ) که به شدت جذب ذرات کربن می شود، از این نواحی عبور کرده و لایه کربن را از بین برده و سلول های مرده پوست را با خود می برد.

روش استفاده از ژل کربن تراپی

به اندازه دو میل از ژل را به ناحیه مورد نظر می مالید و 5 الی 10 دقیقه اجازه دهید تا خشک شود.

سپس با دستگاه ادامه کار را انجام دهید.

توجه: قبل از استفاده، مقدار کمی را روی مچ دست یا بازوی خود امتحان کنید. هنگام حساسیت، زود کار را متوقف کنید و به متخصص پوست مراجعه کنید.

???? این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.