پرش لینک ها
دستگاه لیزر Co2 Fractional (فرکشنال )

محصول آمریکا

دستگاه لیزر Co2 Fractional یا فرکشنال با دارا بودن یک خروجی انرژی با کیفیت فرایند درمان را سرعت می بخشد. این دستگاه با ارتقا امکانات بالینی در انتها موجب کم کردن صدمات احتمالی به فرد بیمار شده و دارای انعطاف پذیری بی نظیری است. لیزر Co2 آلما، دارای قدرت بسیار بالایی است.

تاریخ

تیر 1400

اشتراک گذاری

قبل
بعد

توصیفات

دستگاه لیزر Co2 Fractional یا فرکشنال با دارا بودن یک خروجی انرژی با کیفیت فرایند درمان را سرعت می بخشد. این دستگاه با ارتقا امکانات بالینی در انتها موجب کم کردن صدمات احتمالی به فرد بیمار شده و دارای انعطاف پذیری بی نظیری است. لیزر Co2 آلما، دارای قدرت بسیار بالایی است.

معرفی دستگاه لیزر Co2 Fractional

دستگاه لیزر Co2 Fractional یا فرکشنال با دارا بودن یک خروجی انرژی با کیفیت، فرایند درمان را سرعت می بخشد. این دستگاه با ارتقا امکانات بالینی در انتها، موجب کم کردن صدمات احتمالی به فرد بیمار شده و دارای انعطاف پذیری بی نظیری است. لیزر Co2 ، دارای قدرت بسیار بالایی است. این لیزر با دارا بودن دقت بسیار بالا و فناوری بسیار جدید در سطحی غیرقابل انکار، تحولی جدید در زمینه علم پزشکی بالاخص در زمینه سلامت پوست و مو و زیبایی ایجاد کرده است. این گونه از لیزرها مجموعه ای بی نظیری از فیلترهای درمانی، اسکنرها را با خود دارد که قابلیت های بسیار مطلوبی را در عرصه مراقبت ها و زیبایی ایجاد نموده است. این لیزر به وسیله میکروکانال هایی با طول موج 10600 نانومتر به لایه های داخلی پوست وارد می شود.

این لیزر قابلیت این را دارد که حتی نواحی که دارای صدمات در حد میکرون نیز هستند را شناسایی و التیام بخشد و فرایند رفع این آسیب ها را به وسیله تحریک برای تقویت کلاژن ها و نئو کلاژن ها شروع کند. اگر به دنبال این هستید که فقط در یک جلسه استفاده از لیزر به نتایج عالی برسید بدون شک لیزر Co2 فرکشنال یک گزینه بسیار عالی است. لازم به ذکر است هر چه تعداد جلسات کم تر باشد باعث می شود دوره بهبودی پس از عمل بیشتر شود. به طور میانگین پس از انجام عمل با این روش برای بهبودی نیاز 4 تا 7 روز زمان است. انجام این عمل فقط در یک جلسه، مثل انجام چند جلسه از لیزرهایی است که برای آن ها استراحت لازم نیست. در ضمن این روش یکی از با کیفیت ترین و مطلوب ترین گونه لیزر برای التیام و بهبودی در یک جلسه برای پوست های صدمه دیده به شمار می رود.

همچنین Co2 فرکشنال برای دست یابی به نتایج مطلوب تر پیش و پس از عمل به مراقبت های ویژه ای احتیاج دارد. احتمال دارد که برای کم کردن احساس درد، لازم باشد که عمل بی حسی انجام گیرد. در برخی موارد بعد از عمل، بسیاری از بیماران، میزان درد را به صورت آفتاب سوختگی شدید اعلام کرده اند که احتمالا بین 12 ساعت تا 48 ساعت ادامه خواهد داشت. در پایان باید بیان کرد: که نتایج حاصل از این لیزر بسیار عالی و مفید اعلام شده است. این لیزر به در سطحی عالی عمل جوانسازی پوست را انجام می دهد و باعث رفع چین و چروک پوست می شود، و در نهایت پوستی جوان و شاداب را برای شما به ارمغان می آورد.

 

دستگاه لیزر Co2 Fractional

شرکت هیوا لیزر به عنوان یک مجموعه بازرگانی؛ با سابقه درخشان در عرصه واردات دستگاه ها و ابزار مرتبط با مراقبت و زیبایی، با دارا بودن کادر مدیریت و اجرایی مجرب و زبده و با شناسایی نیازهای مصرف کنندگان داخلی، اقدام به واردات دستگاه لیزر Co2 Fractional نموده است این دستگاه با دارا بودن فناوری بسیار پیشرفته و منطبق با استانداردهای حوزه زیبایی و سلامت، انجام اعمال مربوط به مراقبت و زیبایی پوست و مو را در کشور برای هموطنان عزیز بسیار آسان نموده است.

 

 

امتیازات دستگاه لیزر Co2 Fractional

 • بهره بردن از تیوب لیزری پرقدرت ساخت کمپانی Coherent آمریکا
 • ارتقا سرعت و بهبود نتایج درمان و کم کردن صدمه و جراحت
 • انجام درمان کامل صورت در کمتر از 15 دقیقه
 • فیلترهای درمانی متنوع
 • بالا بردن سرعت کلاژن سازی نفوذ عمیق در پوست
 • بی نیازی از عمل بی هوشی در اعمال جراحی
 • رعایت نکات ایمنی و مراقبتی بر روی دستگاه جهت تامین سلامت بیمار و پزشک

 

عملکرد جوانسازی دستگاه لیزر Co2 Fractional

 

 • کم کردن و حذف چروک‌های دور چشم و پلک‌ها
 • حذف اسکار‌های آکنه، جراحی و سوختگی
 • انجام عمل لایه برداری از پوست و جوانسازی پوست
 • بهبود و باز کردن منافذ باز پوست
 • برطرف کردن افتادگی پوستی
 • التیام صدمات پوستی ناشی از سوختگی بر اثر آفتاب سوختگی
 • التیام ترک‌های پوستی در ناحیه شکم که به خصوص در صورت برداری به وجود می‌آید
 • از بین بردن و حذف خال‌ها و صدمات پوستی
 • دارای هند پیس واژینال

???? این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.