پرش لینک ها
دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم 2021

محصول آمریکا

امروزه حذف موهای زائد، دغدغه بسیاری از افراد است. از بین روش های مختلف از بین بردن موهای زائد، لیزر در بسیاری موارد، به عنوان موثرترین راه شناخته شده است. در همین راستا دستگاه لیزر تیتانیوم با به کارگیری تکنولوژی های پیشرفته و به روز، به افراد مختلف برای دستیابی به این مهم، کمک می کند.

تاریخ

تیر 1400

اشتراک گذاری

قبل
بعد

توصیفات

شاید برای بسیاری از افراد که انواع روش ها را برای حذف موهای زائد خود به کار گرفته اند، استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titaniumروشی پرهزینه و دشوار به نظر برسد، اما با بررسی دقیق تر متوجه واقعیت موضوع خواهند شد. اگرچه از بین بردن موهای زائد سال هاست که مورد استقبال افراد مختلف به خصوص خانم ها در سراسر جهان قرار گرفته است و برای این کار از روش های مختلفی از جمله به کار بردن روش های سنتی، تیغ یا کرم های موبر استفاده می شد، اما با پیشرفت تکنولوژی استفاده از لیزر به عنوان یکی از موثرترین و به روزترین روش برای حذف موهای زائد مطرح شد. به طوری که این روش با بهبود بسیاری از ضعف ها و محدودیت های روش های قبلی، مانند بهبود ماندگاری مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

در همین راستا، بسیاری از کلینیک ها با دریافت این موضوع، با بهره گیری از انواع مختلف دستگاه های لیزر به مخاطبین خود برای حذف موهای زائد کمک می کنند، که در این میان دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titanium یکی از معتبرترین دستگاه ها است و بسیاری از افراد رضایت خود را در استفاده از آن با مراجعه مجدد برای سایر قسمت های بدن اعلام کرده اند. دستگاه لیزر تیتانیومSoprano Titanium یکی از به روزترین دستگاه های عرضه شده در مراکز زیبایی است و از استفاده از آن در کلینیک های بریتانیا مدت کوتاهی می گذرد.

نحوه حذف موهای زائد توسط دستگاه لیزر تیتانیوم

با توجه این که دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titanium از تکنولوژی های جدید و کارآمد استفاده می کند، روش و رویکرد حذف موهای زائد توسط آن با سایر دستگاه های مشابه، متفاوت می باشد. این دستگاه با به کارگیری تکنولوژی سه بعدی انحصاری و متمرکز کردن سه طول موج مختلف در یک نقطه و از طریق تاثیر بر ساختار کالبدی و لایه های عمیق پوست، ریشه موهای زائد را حذف می کند.

طول موج 755 نانومتری به نامAlexandrite ، اولین طول موج مورد استفاده در این دستگاه است و موهای با رنگ روشن را که در حالت عادی قابل رویت نیستند، و حتی موهای زیرپوستی را تحت تاثیر قرار می دهد.

طول موج 810 نانومتری به نام Speed، طول موج دوم مورد استفاده در این دستگاه است و در حذف ریشه ها عمیق مو موثر بوده و برای پوست های تیره کاربرد دارد. این طول موج که به صورت مدیریت شده ای در پوست نفوذ می کند، تاثیر قابل توجهی در قسمت های چانه، گونه، بازو و پا دارد.

طول موج سوم 1064 نانومتری به نام YAG آخرین طول موج مورد استفاده در دستگاه است که به شکل پرنفوذی وارد پوست شده و موهای موجود در زیر پوست که احتمالا در طول موج های قبلی حذف نشده، در این طول موج از بین می روند. لازم به ذکر است که این طول موج برای مقابله با موهای زیرپوستی که معمولا در بخش هایی از بدن که در حالت عادی کمتر در معرض دید هستند، بیش ترین کارایی و بهترین عملکرد را دارا می باشد. به عبارتی، قرار گرفتن این طول موج های مختلف در کنار یکدیگر، بهترین کارایی را برای حذف انواع مختلف موهای زائد با مشخصات متفاوت نشان می دهد. در همین راستا، بسیاری از مخاطبین، استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titanium را به دلیل تنوع کارایی و عملکرد مناسب، درمان مناسب سطح پوست و راحتی کار با آن، به عنوان یکی از به صرفه ترین و بهترین گزینه برای حذف موهای زائد شناخته اند.

نحوه کار با دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titaniu

نحوه کار با دستگاه لیزر تیتانیوم بسیار راحت و ساده است. برای حذف موهای زائد کافی است که فرد روی تخت درمان دراز بکشد و مطابق استانداردهای موجود، چشم هایش پوشانده شود. در مرحله بعدی، برای استفاده از دستگاه لازم است که روی قسمت مورد نظر بدن مخاطب، لایه نازکی از ژل محافظت کننده و سردی برای سهولت حرکت آن روی پوست، قرار داده شود. در مرحله سوم، درمانگر باید یک حرکت رفت و برگشتی به تعداد 6 تا 12 بار روی قسمت مورد نظر، مانند حرکت قلمو روی بوم انجام دهد. در این لحظه ممکن است مخاطب احساس گرمای اندکی روی پوست خود را داشته باشد، این موضوع به آن دلیل است که اشعه لیزر در هر ثانیه 10 بار انتشار می یابد. ذکر این نکته ضروری است که ژل قرار گرفته روی پوست از آسیب لیزر به پوست جلوگیری می کند. این گرمای احساس شده شبیه ماساژ پوست با سنگ داغ است البته در قسمت های حساس پوست، ممکن است با اندکی درد همراه باشد.

گاهی در مواردی ممکن است بعد از استفاده از دستگاه، پوست قسمت مورد نظر برای مدت کوتاهی به حالت قرمز متمایل شود که این موضوع ارتباط کاملا مستقیمی با حساسیت پوست و شرایط پوستی مخاطب مورد نظر دارد. برای حذف موهای زائد لازم است در هر جلسه 10 دقیقه از این دستگاه استفاده شود.

نحوه کار با دستگاه لیزر تیتانیوم بسیار راحت و ساده است. برای حذف موهای زائد کافی است که فرد روی تخت درمان دراز بکشد و مطابق استانداردهای موجود، چشم هایش پوشانده شود. در مرحله بعدی، برای استفاده از دستگاه لازم است که روی قسمت مورد نظر بدن مخاطب، لایه نازکی از ژل محافظت کننده و سردی برای سهولت حرکت آن روی پوست، قرار داده شود. در مرحله سوم، درمانگر باید یک حرکت رفت و برگشتی به تعداد 6 تا 12 بار روی قسمت مورد نظر، مانند حرکت قلمو روی بوم انجام دهد.

در این لحظه ممکن است مخاطب احساس گرمای اندکی روی پوست خود را داشته باشد، این موضوع به آن دلیل است که اشعه لیزر در هر ثانیه 10 بار انتشار می یابد. ذکر این نکته ضروری است که ژل قرار گرفته روی پوست از آسیب لیزر به پوست جلوگیری می کند. این گرمای احساس شده شبیه ماساژ پوست با سنگ داغ است البته در قسمت های حساس پوست، ممکن است با اندکی درد همراه باشد.

گاهی در مواردی ممکن است بعد از استفاده از دستگاه، پوست قسمت مورد نظر برای مدت کوتاهی به حالت قرمز متمایل شود که این موضوع ارتباط کاملا مستقیمی با حساسیت پوست و شرایط پوستی مخاطب مورد نظر دارد. برای حذف موهای زائد لازم است در هر جلسه 10 دقیقه از این دستگاه استفاده شود.

مزایای به کارگیری دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titanium

دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titaniumتنها دستگاه لیزر عرضه شده به بازار است که توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تایید شده است چرا که وجود سه طول موج این دستگاه، به کارگیری آن را برای انواع پوست ها با مشخصات مختلف امکان پذیر کرده است. نکته حائز اهمیت در زدودن موهای زائد، تراشیدن آن ها در بین جلسات درمانی است به طوری که بیرون کشیدن موهای زائد از قسمت ریشه و یا استفاده از موم و وکس باعث اختلال در روند درمانی شده و شرایط برای حذف این موها دشوار خواهد شد. بنابراین، راه حل برای افرادی که تحت درمان برای حذف موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titaniumهستند، استفاده از روش های سنتی است.

قبل از شروع روند حذف موهای زائد با استفاده از این دستگاه، باید دقت داشت که از کرم های موبر و یا محصولات بهداشتی مشابه استفاده نشود و به جای آن، تراشیدن موها انجام شود زیرا در این صورت لایه اضافه ای در برابر تابش اشعه لیزر قرار نخواهد گرفت. تراشیدن موها باید 12 تا 24 ساعت قبل از شروع فرایند درمان انجام شود که شخص مورد نظر در طول چهار هفته قبل از شروع درمان، در معرض تابش اشعه فرابنفش (UV) قرار نگیرد. در طول پروسه درمان و حذف موهای زائد با استفاده از دستگاه باید توجه داشت که نباید به مدت طولانی در معرض تابش مستقیم خورشید قرار گرفت و در ادامه برای حفظ طراوت پوست، از ژل های نرم کننده پوست و کرم های مرطوب کننده مناسب استفاده شود.

با توجه به اهمیت و نقش گیاه آلوئه ورا در بهبود وضعیت پوست، به کارگیری ژل آلوئه ورا برای این منظور پیشنهاد می شود. همچنین توصیه می شود که در طول دوره درمان از استحمام با آب داغ خودداری شود و حداقل برای مدت 14 روز از بین بردن سلول های مرده پوست و استفاده از روش هایی مانند microdermabrasion دوری شود.

با وجود تمام این مزایا، دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titaniumیکی از کارآمدترین و موثرترین دستگاه های موجود در بازار می باشد. این دستگاه در عین به کارگیری تکنولوژی به روز، دارای روش کار آسان و نیز فرآیندی استاندارد برای حذف موهای زائد می باشد. اگر چه میزان تاثیرگذاری این دستگاه در درمان و حذف موهای زائد و نیز کاهش دردسر های موجود در ادامه ماجرا در مقایسه با سایر محصولات مشابه، مناسب تر است؛ با این وجود نباید انتظار داشت که نتیجه حاصل از استفاده این دستگاه بعد از درمان، بدون نقص باشد.

سوالات رایج در زمینه استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titanium

با وجود توضیحات ارائه شده در زمینه استفاده از این دستگاه و مزایای به کارگیری آن، برخی افراد سوالاتی را مطرح می کنند که در این مقاله به بررسی آن ها پرداخته شده است.

مهم ترین و متداول ترین سوال، در زمینه تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titaniumبا سایر دستگاه های مشابه موجود در بازار است. علاوه بر استفاده سه طول موج توسط این دستگاه که تاثیرگذاری آن بر انواع پوست ها توسط سازمان غذا و دارو نیز تایید شده، ویژگی هندپیس این دستگاه یکی از نکات متمایز آن است. هندپیس موجود در این دستگاه لیزر جزء یکی از بزرگترین هندپیس های دستگاه های عرضه شده در بازار است. اندازه هندپیس ارتباط مستقیمی با نحوه اجرای درمان و حذف موهای زائد دارد به طوری که زمان به کارگیری دستگاه را حدود 40 درصد در مقایسه با سایر دستگاه های مشابه کاهش می دهد. به علاوه وجود دو هندپیس در این دستگاه باعث افزایش طول عمر و نیز حفظ کیفیت عملکرد دستگاه نسبت با موارد مشابه می شود، این موضوع برای بسیاری از مراکز ارائه دهنده خدمات پوست و مو حائز اهمیت است. با توجه به استفاده از سیستم انقلابی ICE Plus در این دستگاه، پروسه درمان بدون درد بوده و در حین کار با دستگاه و تابش لیزر به سطح بدن، پوست بدون درد و خنک می باشد.

 

 

این دستگاه، مجهز به سیستم چیلر بوده که باعث خنک نگه داشتن پوست در حین انجام درمان و لیزر است. این در حالی است که بسیاری از دستگاه های لیزر فاقد این قابلیت بوده و به همین دلیل ممکن است پوست بعد از انجام لیزر تغییر رنگ دهد و به اصلاح بسوزد. به علاوه، این دستگاه قابلیت برطرف کردن ضایعات پوستی را دارا می باشد. لذا در صورت داشتن ضایعات ریز و درشت در سطح پوست، لازم است برای استفاده از این دستگاه با پزشک معالج مشورت کنید.

نکته متمایز دیگر در ارتباط با این دستگاه، امکان استفاده از آن برای انواع متعدد پوست و با مشخصات مختلف و رنگ های متفاوت به خصوص رنگ برنزه پوست می باشد. از نظر تاثیرگذاری بر حذف موهای زائد، بسیاری از موها بعد از اتمام پروسه درمان، به طور کامل از بین رفته و میزان موفقیت آن در افراد مختلف حدود 50 تا 80 درصد برآورد شده است. همچنین این دستگاه، در بسیاری از موارد، در از بین بردن ریشه موهای زائد موفق عمل کرده؛ این در حالی است که سایر دستگاه های مشابه دارای عملکرد ضعیف تری در این زمینه می باشند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل پروسه درمان با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titanium، بسته به شرایط موهای زائد بین 6 تا 8 جلسه می باشد اگرچه انجام درمان ها و مراقبت های حفاظتی بعد از تمام جلسات ضرورت دارد. در همین راستا، برای درمان موهای زائد رشد یافته همراه با ریشه های قوی، تعداد جلسات درمانی بیش تری مورد نیاز می باشد به طوری که نهایتا بازه زمانی لازم برای درمان این قسمت حدود 4 تا 6 هفته می باشد. معمولا بعد از سپری شدن 2 تا 3 هفته از شروع پروسه درمان، ریختن موهای زائد شروع شده و همچنان ادامه می یابد به طوری که در جلسات پایانی، اثری از موهای زائد موجود نمی باشد.

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم Soprano Titanium از شرکت هیوا لیزر

شرکت بازرگانی هیوا لیزر در سال 1393 در زمینه واردات تجهیزات پزشکی و زیبایی تاسیس شده است و یکی از شرکت های پیشتاز در این زمینه می باشد. شرکت هیوا لیزر، از زمان شروع فعالیت، برای تامین نیازهای مشتری در زمینه خدمات و تجهیزات پزشکی از تکنولوژی های نوین در زمینه پزشکی و زیبایی بهره گرفته و در راستای کسب رضایت آن ها و به پشتوانه نیروی متخصص خود و تجربه آن ها در این مسیر، در تلاش بوده است. این شرکت با تلاش و همت مستمر موسس خود، آقای محمد سعید فتحی زاده، در زمینه واردات تجهیزات مورد نیاز و با تکیه بر دانش تخصصی بازرگانی، سعی در شناسایی هدفمند بازار به منظور بهره مندی از تحولات بنیادی و اساسی جامعه پزشکی و خدمت به جامعه داشته است.

???? این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.