پرش لینک ها
دستگاه لیزر دایود آلما

محصول آمریکا

تاریخ

تیر 1400

اشتراک گذاری

قبل
بعد

توصیفات

امروزه با پیشرفت تکنولوژی راه‌های مؤثر متعددی برای رفع موهای زائد بدن ایجاد گردیده است که به جرأت می‌توان بهترین آن را لیزر نامید. دستگاه لیزر دایود آلما گامی نو در جهت حذف موهای زائد بدن است که با نقاط قوی بسیار تأثیر شگرفی بر کاهش رشد موهای زائد بدن ایجاد می‌نماید.

دستگاه لیزر دایود آلما

دستگاه لیزر دایود آلما دارای قدرت نفوذ 808 نانومتر و انرژی 120 J برای هر پالس است. این دستگاه بدون آسیب رساندن به ملانین موجود در روپوست که قسمت‌های بالایی آن قرار دارد مستقیماً بر فولیکول مو تمرکز می‌کند و از این جهت است که از آسیب دیدن بافت‌های اطراف فولیکول و سطوح بالاتر جلوگیری می‌شود.

دستگاه لیزر دایود آلما با بهره مندی از تکنولوژیTEC دارای قدرت خنک‌کننده ویژه‌ای است که باعث می‌شود هنگام تماس پوست با هندپیس علی‌رقم توان بالای لیزر با داشتن این قابلیت موجب از بین بردن هر نوع احساس درد، کبودی و سوختگی و به طور کل عوارض ناشی از تابش پالس قوی لیزر ‌شود. قابلیت تنظیم پهنای پالس تابش این دستگاه نیز در کاهش زمان از بردن مو و سرعت بخشیدن به روند درمان بسیار مؤثر است.

ما در مرکز تخصصی رفع موهای زائد هیوا لیزر با تجهیزات مدرن همگام با شما هستیم و با ارائه خدمات نوین و مؤثر در کاهش رشد موهای زائد، شما را همراهی می‌کنیم. هیوا لیزر با برخورداری از کادر درمانی مجرب و متبحر در خدمت شماست تا خدمات پوستی و لیزر موهای زائد را به بهترین شکل و با بیشترین اثربخشی و پروتکل‌های ایمنی به شما ارائه دهد. هیوا لیزر نامی است مطمئن که کیفیت را تضمین می‌کند.

 

معرفی دستگاه لیزر دایود آلما

از اولین موضوعاتی که هنگام مقایسه دستگاه‌های لیزر مطرح می‌گردد تفاوت قابلیت‌ها و نوع عملکرد آن‌ها نسبت به یکدیگر است. قابلیت‌هایی که در آخر مشخصه قدرت نهایی دستگاه بوده و شمای کلی از ویژگی‌ها و مزیت‌های استفاده از آن را نشان می‌دهد که باعث انتخاب نهایی ما می‌شود. هر چند این موضوع می‌تواند ملاک خوبی برای مقایسه باشد اما گاهی اوقات قابلیت حمل دستگاه است که اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. دستگاه لیزر دایود آلما یکی از معدود محصولات موجود در بازار ایران است که علی‌رقم قابلیت‌ها و امکاناتی که دارد قابل حمل نیز بوده و در اصطلاح انگلیسی دستگاهی Portable نامیده می‌شود. مزیتی که باعث می‌شود این دستگاه به استفاده در محیطی ثابت مثل کلینیک یا مراکز درمانی محدود نشود و امکان جابجایی ساده آن در هر شرایطی برای مصرف کننده وجود داشته باشد.

مراکز درمانی مختلفی از درمان با دستگاه لیزر دایود آلما به عنوان راهکاری قطعی و تضمینی یاد می‌کنند. در واقع باید گفت که درمان با لیزر برای افراد کمی دائمی خواهد بود و در بسیاری از مواقع مراجعه کنندگان نیاز دارند این شیوه را چند وقت یک بار تکرار کنند که به این کار جلسات درمانی نگه‌داری گفته می‌شود. بنابراین استفاده از اشعه لیزر را می‌توان به عنوان راهکاری مناسب برای کاهش رشد موهای زائد نامید و نه درمان صد در صد تضمینی و دائمی آن. این فرایند درمان اگر زیر نظر متخصص پوست و مو که فردی با تجربه است انجام شود می‌تواند تا حداقل هفتاد درصد موجب کاهش دائمی حجم موهای زائد شود. لازم به ذکر است که فرد بعد از گذراندن چندین جلسه ابتدایی باز هم شاهد رشد موهای زائد خواهد بود اما از حجم این موها به شکل قابل توجهی کاسته می‌شود! در کنار کاهش حجم، ضخامت موهای زائد نیز کاهش پیدا می‌کند و رنگ آنها روشن تر خواهد شد. از این قرار است که موهای زائد باقی مانده‌ای که هنوز رشد می‌کنند، کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند و دیگر فرد نیازی ندارد در فواصل کوتاه مدت زمان زیادی را با استفاده از شیوه‌های سنتی و دشوار صرف از بین بردن موهای زائد خود کند.

دستگاه لیزر دایود آلما با دارا بودن قابلیت حمل، به طور دقیق ریشه مو را برای از بین بردن موها هدف قرار می‌دهد. نکته مهم دیگر در رابطه با موزدایی از طریق اشعه لیزر هدف قرار دادن ریشه موها در فاز رشد فعال است. اگر یک ناحیه خاص از بدن مانند دست را مد نظر بگیرید متوجه می‌شوید که تمام موهای زائد این قسمت همزمان با هم رشد نمی‌کنند و در واقع هر کدام از فولیکول‌ها می‌توانند در فازهای مختلف قرار گرفته باشند. لیزر تنها وقتی می‌تواند کارش را به درستی انجام دهد که مو در فاز رشد فعال قرار گرفته باشد. به همین دلیل است که درمان لیزر باید در تعداد جلسات متعدد، مداوم و بدون وقفه انجام ‌شود تا در ناحیه مورد نظر بیشتر موهای زائد در فاز رشد فعال قرار بگیرند. با توجه به موارد ذکر شده می‌توان گفت با خرید و یا استفاده از دستگاه لیزر Diode Almaانتظار معجزه در تنها یک جلسه درمانی را نباید داشت. رسیدن به نتیجه مطلوب با استفاده از این راهکار به صرف زمان و حوصله نیاز دارد.

 

نکات استفاده از دستگاه لیزر دایود آلما

هنگام استفاده از دستگاه Diode Almaباید به نکات مهم دیگری نیز توجه کنید. اولین نکته این است که درمواقع استفاده از دستگاه بر روی صورت مراقب اشعه لیزری که می‌تواند اثر مخربی روی چشمان شما داشته باشد، باشید. لیزر وقتی روی صورت انجام می‌گیرد فرد باید چشمان خود را ببندد و در کنار آن از عینک مخصوص نیز استفاده کند. مورد بعدی این است که بهتر است از لیزر بر روی ارگان‌های حساس مثل ارگان‌ تولید مثل استفاده نشود. البته استفاده از لیزر در این نواحی دارای منع پزشکی نیست اما به خاطر حساسیت بالای پوست می‌تواند با درد زیادی همراه باشد که بهتر است که درمان موهای زائد این قسمت از بدن خود را به دست متخصص بسپارید. برای گرفتن نتیجه بهتر از جلسات لیزر حتماً قبل از شروع جلسه، موهای زائد را با استفاده از تیغ یا ژیلت شیو کنید. دلیل این امر نیز این است که موهای زائد بلند می‌تواند نور لیزر را به خود جذب کرده و مانع از رسیدن اشعه لیزر به ریشه مو که هدف اصلی است بشود همچنین موهای زائد بلند می‌توانند باعث تحریک پوست و حتی سوختگی بشوند.

دستگاه لیزر دایود آلما در کدام نقاط بدن کاربرد دارد

تقریباً همه افراد در نقاطی از بدن خود با رشد موهای زائد و مزاحم در طول زندگی مواجه می‌شوند. لیزر می‌تواند راهکاری مناسب برای کاهش رشد این موهای زائد باشد. از لیزر می‌توان در نواحی مانند صورت، گردن، سینه، شانه، شکم، کمر، پاها، دست‌ها و تقریبا اکثر نواحی بدن استفاده کرد. تنها مورد استثنا برای چشم و نواحی اطراف آن است که احتمال آسیب دیدن آنها وجود دارد. از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در نتیجه از بین بردن موهای زائد با استفاده از اشعه لیزر، ترکیب رنگ مو و پوست است. بهترین ترکیب رنگ، پوستی با رنگ روشن و موهایی با رنگ تیره است. اشعه لیزر در عین حالی که به فولیکول آسیب می‌رساند اما برای پوست و دیگر ارگان‌های بدن مخاطره‌ای به وجود نمی‌آورد البته با توجه به پیشرفت‌های به وجود آمده در تکنولوژی امروزه افراد با ترکیب‌های مختلف رنگ پوست و مو می‌توانند از این درمان استفاده کنند اما هنوز هم استثناهایی مثل رنگ موهای سفید، خاکستری، بلوند و قرمز نمی‌توانند شاهد نتیجه مشابه سایرین باشند. گرچه امید می‌رود که به زودی با پیشرفت‌های علمی این مشکلات نیز برطرف شوند.

 

راهنمایی درباره دستگاه لیزر دایود آلما

اگر قصد از بین بردن موهای زائد بدن با استفاده از لیزر را دارید بهتر است قبل از هرگونه اقدام ابتدا جهت مشاوره‌ی پوستی نزد پزشک متخصص بروید و سعی کنید در این جلسه از پزشک خود در مورد قابلیت‌های دستگاه لیزر و تأثیرگذاری آن روی پوست و موی خود سؤال کنید. پزشک مربوطه حتماً قبل از پیشنهاد انجام فرایند سوابق پزشکی شما را بررسی خواهد کرد و از شما درباره‌ی سابقه مصرف دارو و حساسیت پوستی و زخم‌های شدید خواهد پرسید. به علاوه قطعاً درمورد روند جلسات درمان نیز با شما صحبت خواهند کرد و سطح توقع شما را از انجام این کار به حد قابل قبولی می‌رسانند چرا که ممکن است شما انتظاراتی از دستگاه لیزر و روند از بین رفتن موها داشته باشید که با عملکرد دستگاه هماهنگ نباشد و موجب نارضایتی شما شود! در صورت تصمیم به انجام این کار توصیه‌‌‌هایی به شما خواهد شد اعم از قرار نگرفتن در معرض نور خورشید! به طوری که توصیه می‌شود شش هفته قبل از شروع پروسه لیزر، از نور مستقیم خورشید فاصله بگیرید و در صورتی که اینکار برایتان مقدور نیست لازم است که از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید. و همچنین توصیه می‌شود از چند هفته قبل از درمان پوست خود را برنزه نکنید. نکته دیگری که وجود دارد این است که بهتر است از روش‌های رفع مو سنتی مثل وکس دوری کنید چرا که روی فولیکول مو تأثیرگذار هستند، از سایر شیوه‌های موزدایی نیز حداقل به مدت چهار تا شش هفته قبل از انجام لیزر بهتر است که استفاده نشود و همچنین پزشک به شما پیشنهاد می‌کند که قبل از لیزر دارو‌های رقیق کننده خون مثل آ. اس. آ را مورد استفاده قرار ندهید.

 

ریسک های استفاده از دستگاه لیزر دایود آلما

مانند هر نوع کار درمانی، استفاده از دستگاه لیزر دایود آلما نیز ریسک‌هایی را به همراه دارد و یکی از آنها امکان به وجود آمدن اسکار و زخم است. بسیاری از کلینیک‌ها قبل از شروع درمان فرمی را در اختیار مراجع قرار می‌دهند که باید امضا کند. در این فرم امکان به وجود آمدن اسکار و زخم قید شده است البته باید گفت که احتمال این اتفاق به صورت کلی بسیار کم است و وقوع عوارض جانبی در درمان موهای زائد با استفاده از لیزر یا به شکل خاص با دستگاه لیزر دایود آلما به چند دلیل بستگی دارد! اول اینکه اپراتور لیزر باید مهارت و تجربه لازم را داشته باشد، مورد دوم توانایی بدن شما برای ترمیم است، مورد سوم میزان ملانین موجود در پوست خواهد بود و در نهایت نیز نوع لیزری که شما به کمک پزشک برای از بین بردن موهای زائد خود انتخاب کرده‌اید نیز تأثیرگذار است. بعد از انجام لیزر ممکن است شاهد عوارض جانبی مانند قرمزی، ناراحتی و حساسیت پوست و یا التهاب بشوید، این عوارض بسیار شایع و طبیعی هستند و بدون نیاز به مراقب‌های درمانی صرف چند ساعت تا یک روز رفع می‌شوند. در مواردی امکان تغییر رنگ پوست نیز وجود دارد که معمولاً بعد از مدت کوتاهی به صورت خودکار ترمیم می‌شود. در واقع به وجود آمدن اسکار به صورت مستقیم با مهارت و تجربه درمانگر رابطه دارد که اگر از تخصص کافی برخوردار باشد، ریسک به وجود آمدن اسکار بسیار کم می‌شود. اسکار اغلب زمانی به وجود می‌آید که فرد مهارت لازم برای درمان از طریق دستگاه لیزر را ندارد. پزشک ماهر می‌تواند به خوبی تشخیص دهد از چه لیزری استفاده کند که مناسب با پوست و موی بیمار باشد. بهره‌گیری از لیزر مناسب، احتمال به وجود آمدن عوارض جانبی نادر را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد و درنهایت موجب رضایتمندی بیشتر است.

کاربرد دستگاه لیزر دایود آلما

1- باعث جوان‌سازی پوست و از بین بردن مو

2- درمان کننده مؤثر ضایعات مربوط به رنگدانه ‌ها

3- درمان کننده مؤثر ضایعات عروقی

???? این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.