پرش لینک ها
دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

محصول آمریکا

تاریخ

تیر 1400

اشتراک گذاری

قبل
بعد

توصیفات

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس یکی از به روز ترین و موثر ترین لیزرهای سال 2019 جهت از بین بردن همیشگی موی زائد می باشد. این لیزر از فناوری بسیار بالایی برخوردار بوده، سیستم خنک کننده ای در قسمت هندپیس به شکل جدا دارد. دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس به علت خنک کننده ای که دارد باعث محافظت هر چه بیشتر شده و دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس آسیبی به بدن نمی زند.

 

آشنایی با دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس Soprano Platinum Ice Plus یکی از به روز ترین و اثر بخش ترین لیزرها در عملیات حذف همیشگی موهای زائد در سال 2019 بوده و قابل استفاده برای انواع موها و پوست ها با رنگ های متفاوت است. این سیستم، جدا از خنک کننده ای که در قسمت هندپیس خود دارد، یک سیستم سرد کننده مستقل هم دارد. نحوه طراحیاین دستگاه به گونه ای است که باعث محافظت و ایمنی هر چه بهتر شده و با فرایند سرد نگه داشتن سیستم در طول عملیات مو زدائی، موجب بهبود وضعیت کلی سیستم شده و عمر مفید دستگاه را نیز بالا می برد. این شرایط ایده آل و ایمنی بالا، نشان دهنده کیفیت بسیار بالای این دستگاه می باشد. دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس سه طول موج مختلف 1064،808،755 با قدرت اثر بخشی بسیار بالا، و مقدار انرژی 120ژول به ازای هر یک پالس کار می کند.

در مدت زمانی که عملیات مو زدائی صورت می گیرد، انرژی لیزر به شکل انرژی گرمایی درآمده و بدون ضربه و درگیری بر بافت های اطراف، فولیکول ها را به شکل کامل نابود کرده، و عملیات مو زدائی هر چه بهتر صورت می گیرد. گفتنی است که این دستگاه بسیار پیشرفته بوده و فناوری بالایی داشته و امور مربوط به فرایند حذف موهای زائد را بسیار راحت تر می کند. دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس توسط شرکت هیوا لیزر که در زمینه مسائل مربوط به لیزر و بهداشت بدن کار می کنند، تولید می شود و شرکت هیوا لیزر کلیه پشتیبانی ها و گارانتی های لازم برای دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس را دارد. این دستگاه به گونه ای است که باعث محافظت و ایمنی هر چه بهتر شده و با فرایند سرد نگه داشتن سیستم در طول عملیات مو زدائی، موجب بهبود وضعیت کلی سیستم شده و عمر مفید دستگاه را نیز بالا می برد.

این شرایط ایده آل و ایمنی بالا، نشان دهنده کیفیت بسیار بالای این دستگاه می باشد. دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس سه طول موج مختلف 1064،808،755 با قدرت اثر بخشی بسیار بالا، و مقدار انرژی 120ژول به ازای هر یک پالس کار می کند. در مدت زمانی که عملیات مو زدائی صورت می گیرد، انرژی لیزر به شکل انرژی گرمایی درآمده و بدون ضربه و درگیری بر بافت های اطراف، فولیکول ها را به شکل کامل نابود کرده، و عملیات مو زدائی هر چه بهتر صورت می گیرد. گفتنی است که این دستگاه بسیار پیشرفته بوده و فناوری بالایی داشته و امور مربوط به فرایند حذف موهای زائد را بسیار راحت تر می کند. دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس توسط شرکت هیوا لیزر که در زمینه مسائل مربوط به لیزر و بهداشت بدن کار می کنند، تولید می شود و شرکت هیوا لیزر کلیه پشتیبانی ها و گارانتی های لازم برای دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس را برای شما عزیزان ارائه می دهد و می توانید با تماس به شرکت هیوا لیزر شرایط خرید و اطلاعات لازم را بگیرید.

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس Soprano Platinum Ice Plus

پیشرفت فناوری به اندازه ای با شتاب رخ داده است که دیگر عقاید و افکار قدیمی از بین رفته اند و کسی به آن ها اعتقاد ندارد. مبحث حذف موهای زائد نیز مدت های زیادی است که تحولات گسترده ای را داشته و اکنون به صورت ایده آل و با استاندارد های لازم صورت می گیرد. یکی از اصلی ترین نقش ها و وظایف دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس این است که بسیاری از افراد را تحت تاثیر خود قرار داده و امروزه با معاینات چند جلسه ای پاسخ مناسبی برای حل مشکل موهای زائد خود می یابید. هر چند ممکن است برخی کلینیک ها نحوه از بین بردن و درمان را بیان کنند ولی متناسب با نوع این دستگاه ها که متفاوت می باشند، نحوه درمان بر روی افراد نیز تاثیر مستقیم دارد.

در بازار دستگاه های گوناگونی با عملکرد های متفاوت بازاردارند و متناسب با شرایط و انتخاب کلینیک مورد نظر، درمان مورد نظر متفاوت خواهد بود. از جمله اصلی ترین انتخاب های امروز بسیاری از افراد دستگاه لیزر Soprano Platinum Ice Plus می باشد. دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس در اصل نسخه پیشرفته نمونه های قدیمی خود بوده، و اکhg;نون با استفاده از نظرات مصرف کنندگان و رفع نقاط ضعف قبلی خودش به فروش گذاشته شده و مصرف می شود. دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس با استفاده از حداکثر فناوری موجود در بازار، برای بسیاری از افراد مفید بوده، و تاثیر بالایی در فرایند حذف مو دارد. امروزه موهای زائد سدی برای زیبا شدن تلقی می شوند و بسیاری از افراد نیز به دنبال چاره ای برای این مسئله هستند. دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس تکنولوژی بالایی داشته و خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس برای شما عزیزان توصیه می شود.

 

مزیت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس Soprano Platinum Ice Plus

مهم ترین مزیت دستگاه لیزر Soprano Platinum Ice Plus مربوط به فناوری SHR می باشد. این فناوری در واقع مورد تایید بسیاری از مراکز درمانی در سطح جهان می باشد و در طولانی مدت نیز، کیفیت بسیار عالی دارد. فناوری SHR در واقع لایه های وسطی پوست را در نظر گرفته، و با بالا بودن دمای دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ریشه اصلی موهای زائد را حذف می کند. پرتوهای اشعه به صورت کوتاه اما در تعداد دفعات زیاد به پوست اثر گذاشته، و با قدرت بالایی که در حین این فرایند اشعه بر روی پوست می گذارد، بدون هیچ آسیبی به مو، ریشه ها را از بین می برد. قابل ذکر است که حرکت آمد و شد بر روی سطح پوست که توسط هندپیس صورت می گیرد و وجود پوشش ICE باعث خنکی سطح پوست شده، ازسوختگی و داغی روی سطح و پشت پوست خودداری کرده و هم چنین تاثیر مستقیمی بر روی حذف موهای زائد نیز دارد.

دکتر تانیا منیگل از سائوپائولو برزیل در این خصوص می گوید که بهره برداری از تکنولوژی SHR برای افراد سیاه پوست نیز بسیار مفید بوده و آسیب پوستی برای این افراد ایجاد نمی شود. وجود چنین مزیتی باعث می شود که دستگاه لیزر Soprano Platinum Ice Plus نسبت به دستگاه های لیزر قدیمی، اثر بخشی بالایی داشته باشد. دکتر فرناندو اوردیالیس از مالاگا اسپانیا می گوید که فناوری SHR در حالت کلی درد ثانویه ای را ایجاد نکرده و بدون اثر گذاری بر حاشیه پوست فرد، فقط ریشه های مو را نابود می کند. یکی از بهترین انتخاب های افرادی که پوستی تیره یا حساس دارند دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس می باشد و علت آن نیز پالس های کوتاهی است که در کنار سرمادهی مناسب بر روی سطح اصلی پوست می باشد که توسط فناوری به کار رفته در دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس انجام می شود.

روش عملکرد دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس Soprano Platinum Ice Plus

جهت اثر بخشی بالا، دستگاه لیزر Soprano Platinum Ice Plus با ترکیب طول موج های مختلف، تاثیر واحدی جهت رفع موهای زائد می گذارد. شرکت alma laser در دهمین سالگرد تاسیسش، که تولید کننده دستگاه های لیزر platinum ice بوده، گزینه plus را پس از سال ها و با بهبود عملکرد راهی بازار مصرفی و مراکز درمانی کرد. دستگاه پلاتینیوم پلاس با طول موج های متفاوت، با استفاده از هندپیسی که به صورت خلاقانه طراحی شده است، در لایه های مختلف پوست نفوذ کرده و هر نوع ریشه ای را از بین می برد. بهره برداری از این تکنولوژی به همراه لایه هایی که قبل از درمان از پوست شما محافظت می کنند، باعث می شود که دیگر مثل قدیم تجربه ها و مسائل لیزر سنتی را احساس نکنید و از موهای زائد رها شوید. هر کدام از موج های ذکر شده در دستگاه لیزر Soprano Platinum Ice Plus بر سه هدف تمرکز کرده که برآمدگی های رویشمو، ریشه مو، و زائده های اطراف بافت ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

طول موج الکساندرایت که حاصل مقدار زیادی انرژی بوده و تمرکز آن روی دامنه عریضی از موهای مختلف قرار می دهد و جهت موهای زائد روشن موثر می باشد. طول موج 755 نانومتری معمولا برای مناطقی مانند بالای لب یا ابرو استفاده می شود و در این قسمت ها موثر است. طول موج دیگر که 810 نانومتری است اسپید نام داشته، به عنوان رایج ترین طول موج در دستگاه های لیزر موی زائد مطرح بوده و با انرژی کمتری برای نقاط کمتر از 2 سانتی متر مفید می باشد.گفتنی است که طول موج 810 نانومتری به صورت مخصوص جهت پوست تیره به کار می رود و اثرگذاری مثبتی در نواحی پا، گونه و ریش کاربرد دارد. شرکت alma laser که از برترین و مهم ترین کمپانی های تولید کننده این دستگاه می باشد، توانسته روش های ابداعی جدیدی را جهت بهتر شدن شرایط ایجاد کند. هر چند باید مقایسه کنیم که نسخه پایانی دستگاه لیزر soprano platinum ice plus چقدر با نسخه قدیم خود فرق داشته و چقدر بهتر شده است.

 

در مورد ویژگی های دستگاه های متفاوت بحث کردیم اما جالب است که بدانید نسخه قدیمی دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس یعنی soprano ice بسیار شناخته شده بود و طرفداران زیادی داشته، و شرکت alma laser فقط با سری platinum عوض کرد و محصول بهتری ارائه کرد. نسخه قدیمی تنها از دو طول موج 810 و 755 نانومتری بهره مند بود و عدم وجود تکنولوژی yag باعث مشکلاتی برای افرادی که دارای پوست تیره بودند می شد و بعد از درمان دچار سوختگی و اذیت می شدند. قابل ذکر است که نسخه قبلی این دستگاه نمی توانست هر سه طول موج را پوشش دهد و در یک ثانیه می توانست از یک طول موج استفاده کند. همین موضوع باعث می شد که موها به شدت دوباره رشد می کردند و این فناوری در دستگاه لیزر soprano platinum ice plus به صورت کلی باعث شده که این مشکل رفع گردد و عوارض کمتری نیز داشته باشد.

نکات مثبت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس soprano platinum ice plus

در هنگام استفاده از این دستگاه لازم است که مواردی را در نظر بگیرید. مانند سایر دستگاه های لیزر، هنگام استفاده از دستگاه لیزر soprano platinum ice plus باید پوشش های ویژه چشم ها را داشته باشید. این موضوع به هیچ وجه نباید ساده تلقی شود که مشکلات زیادی را ایجاد می کند. نکته مهم دیگر وقتی است که می خواهید جهت حذف موهای زائد در نقاط حساس بدن استفاده کنید. در این شرایط حتما از پزشک متخصص استفاده کنید، زیرا آن ها می دانند چه مناطقی از بدن آسیب بیشتری را می بیند. شما باید قبل از شروع جلسه درمانی حتما باید مناطقی که می خواهید لیزر کنید را پاک و تمیز کرده و اثری از مو نباشد و بهترین راه تراشیدن می باشد. استفاده از واکس ممکن است در کوتاه مدت مفید باشد و شرایط بهتری ایجاد کند اما پس از مدتی به حالت عادی برگشته و مراحل درمان دوباره باید شروع شود.

مصرف کنندگان دستگاه لیزر soprano platinum ice plus به علت تکنولوژی استفاده شده در آن که هر سه موج را پوشش می دهد پیگیر استفاده از آن هستند، اما نباید غافل شد که فناوری خاص و جدید در هندپیس ایجاد شده، و هر لحظه مزایای بسیاری را پیش روی مصرف کنندگان قرار می دهد. بهره برداری از هندپیس موجب افزایش سرعت عملکرد درمان شده و به درمان گر این امکان را می دهد که با توجه به نقطه خاصی از بدن یا پوست، از گزینه مخصوص به آن قسمت از بدن استفاده کرده و نتیجه بسیار بهتری را نسبت به دستگاه های قدیمی ایجاد کند. قابل ذکر است که مدت زمان درمان با دستگاه soprano platinum ice plus با توجه به استاندارد های حال حاضر تفاوت خاصی نداشته و بین 6 تا 8 جلسه نیاز به درمان هست. مدت زمان درمان حدودا 15 دقیقه می باشد و با توجه به انواع موها و شرایط بدنی و فردی ممکن است طول مدت درمان زیاد تر شود. در آخر توجه کنید که احتمالا در جلسه اولی اثر خاصی مشاهدهنکنید ولی پس از گذشت مدت زمانی، رنگ پوست کاسته شده و نازک تر شده و در حالت کلی، در طولانی مدت موهای زائد از بین خواهند رفت.

???? این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.