پرش لینک ها

معرفی دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم

استفاده از لیزر یک روش بی ضرر و دائمی برای حذف مو های زائد میباشد. اثرگذاری این روش بستگی به نوع دستگاه و طول موج مورد استفاده در آن دارد. انواع مختلف دستگاه ها ممکن است بر تیپ های پوستی خاصی موثرتر باشند. دستگاه سوپرانو تیتانیوم با تکنولوژی منحصر به فرد و امکان استفاده همزمان سه تا چهار طول موج مختلف، برای انواع تیپ های پوستی موثر است.

 

چرا لیزر سوپرانو تیتانیوم بهترین دستگاه لیزر برای رفع مو های زائد است؟

 

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم جدیدترین دستگاه لیزر برای رفع مو های زائد است که از لحاظ قیمت نیز نسبت به سایر دستگاه های لیزر مناسب تر میباشد. استفاده از این دستگاه به طرز چشمگیری زمان درمان را کاهش میدهد و به گونه ای طراحی شده است که سهولت عمل برای کاربر را فراهم کرده است. با دستگاه سوپرانو تیتانیوم حذف مو های زائد در تمامی نقاط بدن امکان پذیر است و روی هر نوع پوستی قابلیت اثرگذاری بسیار بالایی دارد و نتایج درمانی آن برای بیماران بسیار رضایت بخش بوده است. این دستگاه پیشرفته ترین روش برای حذف مو های زائد است و با سه طول موج الکساندرایت، دیود و Nd:Yag کار میکند. فناوری بسیار پیشرفته در این دستگاه باعث شده است تا بتواند مزایای هر دو نوع لیزر الکساندرایت و دایود در آن مشاهده شود. در این دستگاه امکان استفاده از انرژی لیزر با طول موج 755 نانومتر (الکساندرایت)، 810 نانومتر (دایود)، 940 نانومتر و 1064 نانومتر (Nd:YAG) وجود دارد. پوست انسان از نظر درجه تیرگی و روشنی به 6 نوع مختلف دسته بندی میشود. ملانین تعیین کننده رنگ پوست در انسان است و هر چه قدر مقدار آن بیشتر باشد پوست تیره تر میشود. از مهم ترین مزایای دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم مناسب بودن آن برای رفع مو های زائد هر 6 نوع تیپ پوستی میباشد. سوپرانو تیتانیوم مستقیما روی فولیکول های مو اثر دارد و تاثیر روی بافت پوستی اطراف مو ندارد.

 

 

تفاوت و مقایسه دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم با دیگر دستگاه های لیزر

دستگاه الکساندرایت دارای طول موج 755 نانومتر بوده و برای افراد دارای پوست روشن مناسب است. دستگاه لیزر دایود با طول موج 810 نانومتر و برای پوست های تیره مناسب میباشد. در دستگاه SHR یا Super Hair Removal حذف موی زائد بر اساس روش IPL است، بازده بالایی ندارد و سیستم خنک کننده ضعیفی دارد. در این روش 50 درصد انرژی جذب مو میشود و این موضوع باعث کاهش کارایی آن میشود. با توجه به اینکه دستگاه سوپرانو تیتانیوم از سه طول موج مختلف استفاده میشود مناسب برای انواع پوست تیره و روشن و انواع موج های نازک و زمخت میباشد. سیستم خنک کننده این دستگاه بسیار قوی است که درمان با آن بدون کوچکترین درد و سوختگی میباشد. دستگاه سوپرانو تیتانیوم جدیدترین دستگاه لیزر در دنیا میباشد که با یکپارچه سازی طول موج های مختلف به طور قابل توجهی زمان درمان را کاهش میدهد. بررسی تفاوت و مقایسه دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم با دیگر دستگاه های لیزر نشان میدهد که این تکنولوژی جدید به علت کارایی و بازده بالا و تاثیرگذاری روی طیف های مختلف پوستی محبوبیت بسیار بالایی در بین پزشکان و اقشار مختلف جامعه دارد. برخی از دستگاه های لیزر نمیتوانند همزمان تمام فولیکول های مو را از بین ببرند و این امر مانع از بین رفتن تمام مو های زائد میشود اما لیزر سوپرانو تیتانیوم از این قابلیت برخوردار بوده و با کمترین فشار و آسیب ممکن به پوست، مو های زائد را از بین میبرد.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم

روش حذف مو های زائد با دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم با دستگاه های دیگر متفاوت است که در آن سه نوع طول موج متفاوت در یک نقطه جمع شده و ریشه مو های زائد را به بهترین شکل ممکن از بین میبرد. طول موج 755 نانومتری مو های با رنگ روشن که در حالت عادی به راحتی دیده نمیشوند و حتی مو هایی که زیر پوست باشند را هدف قرار میدهد. طول موج 810 نانومتری برای پوست های تیره مناسب است و معمولا ریشه های عمیق را هدف قرار میدهد. طول موج 1064 ایده آل تر بوده و نفوذ بیشتری دارد و برای مو هایی که که در اعماق زیاد قرار دارند کارایی بالایی دارد. استفاده از سه نوع طول موج مختلف دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم را به یک روش ایده آل برای رفع مو های زائد تبدیل کرده است. هیچ دستگاهی قدرت از بین بردن ریشه های مو را به طور کامل ندارد اما استفاده از سه نوع طول موج متفاوت باعث شده است تا ریشه های مو در این روش به طور کامل از بین بروند. هندپیس روس دستگاه بسیار بزرگ بوده که باعث شده زمان درمان نسبت به سایر روش ها بسیار کاهش پیدا کند. به طور کلی تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان به سن، جنسیت، ضخامت مو، هورمون و منطقه پوستی مورد درمان بستگی دارد. سوپرانو تیتانیوم به دلیل فرکانس بالا و سه نوع طول موج مختلف نسبت به سایر روش ها سرعت بیشتری در رفع موی زائد دارد و برای انواع پوست مناسب است. هندپیس بزرگ و سیستم خنک کننده مناسب در این دستگاه باعث کاهش درد و التهابات پوستی میشود. مراقبت های پس از لیزر موی زائد برای کاهش عوارض احتمالی بعد از درمان ضروری است و دستگاه سوپرانو تیتانیوم با توجه به تکنولوژی خاصی که دارد نسبت به دستگاه های دیگر کمترین آسیب پذیری را برای پوست دارد و این موضوع باعث کمرنگ تر شدن بحث مراقبت های پس از درمان در مورد استفاده از این دستگاه میباشد.

 

 

 

مشخصات کلی دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم

این دستگاه میتواند سه تا چهار طول موج را در یک اپلیکاتور ترکیب کند و بخش های عمیق فولیکول مو را هدف قرار میدهد. خنک کننده ای که در این دستگاه استفاده میشود درجه حرارت کنترل شده ای را در طول درمان اعمال میکند که نسبت به سایر دستگاه ها امکان خطرات پوستی را به حداقل میرساند و در نوع خود منحصر به فرد میباشد زیرا این دستگاه همزمان در حین انجام کار میتواند پوست بیمار را در دمای متعادلی نگه دارد و از سوختگی و التهابات پوستی پیشگیری میکند. قابلیت خنک کنندگی پوست همزمان با انجام درمان در کمتر دستگاهی وجود دارد. هندپیس سه بعدی و مدل ساختاری کلی آن به گونه ای است که دسترسی به قسمت های مختلف بدن مانند گوش و بینی را راحت تر کرده است. ابتکار نوینی که در طراحی این دستگاه به کار برده شده است نتایجی دقیق تر، قوی تر و سریعتر نسبت به سایر دستگاه های لیزر به همراه دارد. استفاده از این دستگاه برای کسانی که از دستگاه های الکساندرایت، دایود و غیره جواب نگرفته اند به شدت توصیه میشود. تفاوت دستگاه های مختلف لیزر به علت تفاوت در طول موج و فرکانس لیزر میباشد و استفاده همزمان از 3 تا 4 طول موج مختلف، این دستگاه را از بقیه متمایز ساخته است. اگر از بی نتیجه ماندن نتایج جلسات مختلف لیزر خسته شده اید و به دنبال یک روش تضمینی هستید استفاده از این دستگاه توصیه میشود. با سوپرانو تیتانیوم دیگر نگران نتایج درمان نخواهید بود زیرا برای انواع مختلف پوست و مو طراحی شده است و علاوه بر این دوره درمانی کوتاهی دارد. سوپرانو تیتانیوم در واقع جواهری برای حذف مو های زائد میباشد. به طور کلی دستگاه هایی که دو عدد هندپیس داشته باشند طول عمر بیشتری خواهند داشت و این دستگاه با داشتن این قابلیت میتواند سال های زیادی کیفیت خود را حفظ کند.

 

 

نتایج درمانی عالی با دستگاه سوپرانو تیتانیوم
نتایج درمانی عالی با دستگاه سوپرانو تیتانیوم

 

اگر سوالی در خصوص دستگاه های سوپرانو تیتانیوم دارید می توانید با مشاوران و همکاران ما در تیم هیوا لیزر تماس بگیرید.

پیام بگذارید

  1. ببخشید من اپراتور هستم برای نقاط حساس من از منوی shr استفاده میکنم. بهترین تنظیماتی که میتونم براش انتخاب کنم چیه؟! که انرژی خوب تقسیم بشه و تاثیر گذار بشه

???? این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.