پرش لینک ها
خرید دستگاه لیزر

فاکتورهای اساسی در خرید دستگاه لیزر

خرید دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن یکی از بهترین روش ها مو زدایی است. اگر قصد دارید از شر موهای زائد خود خلاص شوید به شما توصیه می کنیم که حتما موهای زائد خود را با دستگاه های پیشرفته لیزر از بین ببرید.

خرید دستگاه لیزر و دانستنی های مربوط به آن :

همانطور که میدانید زیبایی پوست به حذف موهای زائد روی پوست ربط مستقیمی دارد. پوست عاری از مو مسلما بسیار زیباتر و تمیزتر به نظر خواهد آمد. از آن جا که امروزه روش های اصلاح موهای زائد زیاد اما موقتی اند، خرید دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن بسیار مناسب خواهد بود. در این روش صورت موهای زائد به طور نسبتا دائمی از بین می روند و نگرانی بابت رویش مجدد موها وجود نخواهد داشت. تعداد جلسات لیزر موهای زائد مشخص است و افراد باید در جلسات حضور پیدا کنند تا از شر موهای زائد خلاص شوند. دستگاه های جدید لیزر با فناوری های به روز و مدرن خود به خوبی می توانند موهای زائد را به طور دائم از بین ببرند، کافی است در خرید دستگاه دقت کافی داشت.

دستگاه لیزر با حرارت بالا یا با کمک نورهای پالسی خود به طور موقت فولیکول موی زائد را از بین می برند، در نتیجه رشد موها تا مدت چند هفته به تعویق می افتد. در گذشته برای رفع موهای زائد افراد باید نزد متخصصین پوست می رفتند اما امروزه با پیشرفت دستگاه های لیزر دیگر نیازی به مراجعه به دکتر پوست نیست. افرادی که به فکر رفع موهای زائد خود هستند غالبا به دنبال یک راهی هستند که مقرون به صرفه و دائم باشد. از این رو انتخاب و خرید دستگاه لیزر پیشرفته و مدرن انتخاب مناسبی برای آن دسته از اشخاصی است که می خواهند در راستای زیبایی پوست گام بردارند.

خرید دستگاه لیزر مو خانگی و مزایای آن:

میزان رشد و تراکم موها تا حد زیادی با دستگاه لیزر کم می شود، پس خرید دستگاه لیزر خانگی انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. دستگاه لیزر خانگی سبک است و قابلیت حمل آسانی نیز دارد.
با توجه به اینکه این نوع دستگاه ها سایز کوچکی دارند، تمیز کردن قسمتهای زیر بغل، صورت و … با سرعت بیشتری انجام می گیرد.
سنسورهای تعبیه شده در این نوع دستگاه ها رنگ پوست افراد را به خوبی تشخیص داده و در صورتی که با رنگ پوست شخص تناسب داشت فعالیت خود را آغاز می کند.
در خرید دستگاه لیزر فاکتورهای بسیاری وجود دارند که باید آنها را بدانیم و در هنگام خرید آن ها را به کار گیریم:
دستگاه های لیزر تنوع زیادی دارند مثلا برخی از دستگاه ها برای مناطق خاصی از بدن کارایی بهتری دارند. مثلا دسته ای از آن ها برای پوست هایی با رنگ تیره تولید شده اند و یا دسته ای دیگر مناسب پوست های روشن اند.

پس رنگ پوست و مو در نتیجه ی کار دستگاه لیزر تاثیر زیادی دارد، یعنی این رنگدانه های مو هستند که باید نور لیزر را جذب کنند. نور حاصل از لیزر باید در حین مراقبت از پوست فقط فولیکول های مو را غیرفعال کنند. پس بین رنگ مو و پوست باید یک تضادی باشد تا عملکرد دستگاه بهتر باشد.
در خرید دستگاه لیزر خانگی باید دقت کافی داشته باشید زیرا دستگاه انتخابی باید مناسب با رنگ پوستتان باشد.
برای خرید دستگاه لیزر خانگی بهتر است با کارشناسان و متخصصان ما در ارتباط باشید. آن ها اطلاعات کافی در این زمینه را در اختیار شما قرار می دهند و شما می توانید بهترین گزینه را انتخاب و خریداری نمایید.
نکته قابل ذکر دیگر این است که لیزر موهای زائد برای همه ی نقاط بدن امکان پذیر است به جز پلک و اطراف آن!

دستگاه لیزر خود را چگونه انتخاب کنم؟

تعیین بهترین و مناسب ترین نوع دستگاه لیزر برای پوست هر شخص کار چندان آسانی نیست. افراد کاردان سیستم مخصوص و مناسب از دستگاه لیزر را به شما معرفی خواهد که بهترین کارایی را برای رفع موهای زائد شما داشته باشد.
هنگام خرید دستگاه لیزر باید به اعداد طول موج لیزر نیز دقت کرد. این عدد هر قدر بیشتر باشد دستگاه بهتر است و در نتیجه از دوام بیشتری برخوردار خواهد بود.
همانطور که در بالا نیز ذکر شد حتما دستگاه باید با رنگ رنگدانه های پوست تطابق داشته باشد تا حداکثر کارایی لازم را داشته باشد.
دستگاه باید برای استفاده در قسمت های مختلف بدن طراحی شده باشد یعنی برای نواحی مختلف بدن استفاده ی آسانی داشته باشد.
نکته مهم و قابل ذکر این است که باید بدانید چه مقدار بودجه ای را جهت خرید دستگاه لیزر در نظر دارید.

پس از استفاده از دستگاه لیزر ممکن در نواحی لیزر شده تاول یا قرمزی رخ دهد که جای نگرانی ندارد. به هر حال در معرض تابش نور خورشید قرار نگیرید. با گذشت چند ساعت این تورم و قرمزی کم کم از بین خواهد رفت.
عوارض استفاده از لیزر بسیار نادر است. مثلا به ندرت ممکن است آن نواحی تاول بزند یا زخم شود. از دستگاه لیزر برای دور چشم و ابرو اصلا استفاده نشود.
پس از عمل لیزر موهای زائد داروهای رقیق کننده ی خون مثل آسپرین استفاده نکنید.
تعداد جلسات لیزر را حتما بدانید و به دفعات لازم این کار را انجام دهید تا بهترین نتیجه را از رفع موهای زائد بگیرید.
در یک نتیجه کلی می توان گفت که با لیزر کردن موهای زائد بدن می توانید به زیبایی دلخواهتان برسید و دیگر نیازی به اپیلاسیون پردرد و اپی لیدی نخواهید داشت.
از طرف دیگر می توان گفت استفاده از لیزر یک راه ایمن، موثر و دائمی در جهت رفع موهای زائد خواهد بود.

???? این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.