پرش لینک ها

تفاوت دستگاه سوپرانوتیتانیوم ساخت کمپانی DF (سنجاقک) با دستگاه سوپرانوتیتیتانیوم KM

موهای زائد یکی از مشکلات مشترک در بین خانم ها می باشد. در واقع داشتن پوستی عاری از موی زائد و صاف برای خانم ها اهمیت بسیار زیادی دارد و آن ها از روش‌ های مختلفی برای رسیدن به این مهم استفاده می کنند. البته بعضی از روش ها مانند استفاده از وکس یا موم آزاردهنده و دردناک هستند. علاوه بر آن موهای زائد دوباره رشد خواهد کرد و این روش ها دائمی نخواهند بود. امروز از روش ‌های آسان تری برای این کار استفاده می ‌شود. از جمله این روش ها می ‌توان به لیزر موهای زائد اشاره نمود. برای این کار از دستگاه های مختلفی استفاده می شود که از جمله پیشرفته ترین و مدرن ترین این دستگاه‌ ها، دستگاه‌ سوپرانوتیتانیوم خواهد بود. امروزه شرکت های مختلفی مانند سنجاقک، Dragonfly و KM تولید کننده دستگاه های سوپرانوتیتانوم هستند.

به طور کلی لیزر را می ‌توان از جمله روش های دائمی و ایمن برای رفع موهای زائد دانست. اما میزان اثرگذاری این دستگاه ها با یکدیگر متفاوت است و به مواردی مانند طول موج دستگاه یا نوع آن ها بستگی خواهد داشت. البته بهتر است به یک نکته مهم توجه داشته باشید که برای لیزر موهای زائد باید از بهترین برندهای دستگاه لیزر استفاده نمایید. در این مطلب سعی کرده ایم در مورد برندهای مختلف دستگاه ‌های سوپرانوتیتانیوم موجود در بازار مانند DF یا همان Dragonfly ، سنجاقک و KM اطلاعاتی در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم با ما همراه باشید.

 

مشخصات دستگاه های سوپرانوتیتانیوم DF سنجاقک و KM

دستگاه های سوپرانوتیتانیوم DF از جمله دستگاه های لیزر موهای زائد هستند که در بین دستگاه‌ های مختلف بهترین عملکرد را دارا می باشند. امروزه شرکت های مختلفی به ارائه این دستگاه های لیزری می‌ پردازند. در واقع دستگاه های هر یک از این شرکت ‌ها از نظر کاربرد و عملکرد مشابه یکدیگر هستند. اما دارای کیفیت متفاوت خواهند بود. کیفیت دستگاه ‌هایی که از برند DF و سنجاقک هستند نسبت به دستگاه KM بسیار بالاتر می باشد. زیرا در این دستگاه ها از قطعات مرغوب تر و با کیفیت تری استفاده شده است. برای این که بیشتر با این دستگاه های لیزر آشنا شوید باید مشخصات کلی آن ها و همچنین لیست قطعات استفاده شده آنها را بدانید. در زیر سعی کرده ایم چند مشخصه مهم که شرکت های سنجاقک، DF یا KM برای دستگاه های خود در نظر گرفته اند را توضیح دهیم.

سیستم خنک کننده دستگاه های سوپرانوتیتانیوم:

در واقع این مدل از دستگاه های لیزر قدرت ترکیب چند طول موج مختلف را در یک اپلیکاتور دارند و موجب می گردند تا فولیکول هایی که در قسمت های عمیق هستند تحت تاثیر قرار بگیرند. البته در این دستگاه ها از نوعی خنک کننده استفاده شده است که موجب می گردد درجه حرارت ایجاد شده کنترل گردد. بنابراین هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نخواهد کرد. اما خنک کننده ایی که در دستگاه DF و سنجاقک استفاده شده است نسبت به دستگاه Km کیفیت بهتری دارد. پس احتمال ایجاد خطرات پوستی را به شدت کاهش می دهد.

اما به طور کلی می توان گفت این دستگاه ها از جمله دستگاه های لیزر بسیار منحصر به فرد می باشند. زیرا در هنگام لیزر موهای زائد دمای پوست را در حالت متعادل نگه می دارند. در نتیجه موجب پیشگیری از مشکلاتی مانند التهاب یا سوختگی پوست خواهند شد. چنین قابلیتی یعنی خنک کردن پوست در زمان انجام لیزر برای دستگاه های کمی طراحی شده است و بیشتر در دستگاه های سوپرانوتیتانیوم مانند Dragonfly دیده می شود.

همچنین بهتر است بدانید که سیستم خنک کننده این دستگاه ها از چند قسمت مختلف تشکیل شده است که شامل پمپ آب، فن ها، لوله کشی، سیستم انتقال سرما و منبع آب خواهد بود. علاوه بر آن قسمت های فلزی و پلاستیکی که آب با آن ها ارتباط دارد با استفاده از متریال و آلیاژ های بسیار باکیفیت ساخته شده اند. این موضوع تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از ایجاد خوردگی یا پوسیدگی آن ها خواهد داشت.

طول موج:

شاید شما نیز از جمله افرادی هستند که از دستگاه های لیزری مختلف مانند دایود، الکساندرایت و… برای رفع موهای زائد استفاده کرده ‌اید. اما به نتیجه دلخواه نرسیده اید. بهتر است یکبار از دستگاه سنجاقک یا DF استفاده کنید. زیرا این دستگاه ها دارای طول موج و فرکانس لیزری متفاوتی نسبت به دستگاه های مشابه هستند. یعنی این که در یک زمان واحد از چند طول موج مختلف برای حذف موهای زائد استفاده می کنند.

به طور کلی می ‌توان گفت این دستگاه ها ۴ طول موج مختلف را به صورت ترکیبی و همزمان دارا هستند. یعنی طول موج ‌های ۷۵۵، ۸۱۰، ۹۴۰و همین طور ۱۰۶۴ نانومتر را پوشش می‌ دهند. همین نکته باعث شده تا دستگاه‌ های سوپرانوتیتانیوم از دیگر دستگاه ‌ها برتر گردند.

بنابراین اگر از انجام لیزر موی زائد خسته شده اید و می خواهید از یک روش مطمئن و دائمی استفاده کنید. بهتر است از دستگاه های سوپرانوتیتانیوم استفاده نمایید. در واقع با استفاده از این دستگاه ها نتایج بسیار عالی به دست خواهید آورد. زیرا این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که برای موهای مختلف و تیپ های پوستی متفاوت مناسب هستند.

در یک تعریف ساده می ‌توان گفت که دستگاه ‌های لیزری برند سنجاقک و DF از تمامی طیف های رنگی پوست پشتیبانی می کنند. علاوه بر آن عملکرد این دستگاه ها نسبت به سایر دستگاه های مشابه سریع تر خواهد بود و حذف موهای زائد در زمان بسیار کوتاهی رخ می دهد.

لیزربار:

در دستگاه های لیزر سوپرانوتیتانیوم DF و سنجاقک لیزربار کوهرنت آمریکایی استفاده گردیده و به عنوان بهترین و با کیفیت ترین لیزر‌بار در بین دستگاه های لیزری شناخته می شود. زیرا حدود 40 میلیون شات طول عمر لیزر بار بوده و تمامی تکنولوژی های موثر در سر هندپیس قرار گرفته اند. یک ویژگی مهم لیزر‌بار در این دستگاه ها آن است که تعمیر یا تعویض آن به راحتی انجام خواهد شد. لیزر بار کوهرنت آمریکایی بشدت گران بوده و تفاوت بسیار زیادی از لحاظ فناوری و تکنولوژی با دیگر مدل های غیر استاندارد موجود در بازار دارد.

متاسفانه بسیاری از شرکت ها بدلیل قیمت تمام شده پایین تر، با انتخاب لیزر بارهای غیر اصل و غیر اورجینال، سلامت مراجعه کنندگان را به مخاطره می اندازند.لازم به ذکر است تشخیص لیزر بار کوهرنت آمریکایی اصل از دیگر لیزر بارها، سخت بوده و کار کارشناسی لازمه تشخیص آن می باشد.به همین دلیل اکثر سود جویان دستگاه خود را اورجینال معرفی نموده و سلامت افراد را بخطر می اندازند.
پیشنهاد می گردد در صورت داشتن سوال و روشن شدن مطلب با کارشناسان گروه بازرگانی هیوا لیزر تماس حاص بفرمایید.

هندپیس ویژه دستگاه های سوپرانوتیتانیوم:

یکی دیگر از مشخصات مهم دستگاه ‌های سوپرانوتیتانیوم هندپیس ویژه آن می باشد. در واقع مدل ساختار هندپیس و سه بعدی بودن آن موجب شده است تا این نوع از دستگاه لیزری به راحتی برای نواحی مختلف بدن همچون بینی و گوش استفاده شود. همچنین هندپیس دستگاه هایی مانند سوپرانوتیتانیوم Dragonfly و سوپرانوتیتانیوم سنجاقک نسبت به دستگاه سوپرانوتیتانیوم KM با استفاده از مواد بسیار با کیفیت و مقاوم تری ساخته شده است.

پس هندپیس آن ها در برابر ضربه ها و آسیب های احتمالی مقاومت بالاتری خواهد داشت. علاوه بر آن هندپیس این دستگاه ‌ها قابل تعویض است. پس دیگر نگران مشکلاتی مانند خرابی یا تمام شدن شارژ دستگاه نباشید. زیرا شما می توانید با هزینه پایینی آن تعویض نمایید.
در کل می توان گفت که طراحی دستگاه ‌های سنجاقک، DF یا Dragonfly بسیار مبتکرانه و کاربردی است. زیرا باعث خواهد شد تا لیزر موهای زائد سریع تر و راحت تر انجام گردد.

همچنین شما می توانید نتایج دقیق تری از این دستگاه ها نسبت به دستگاه های دیگر همچون KM بدست آورید‌. البته بعضی از دستگاه ها دارای دو هندپیس هستند. این موضوع باعث می گردد تا طول عمر دستگاه شما افزایش پیدا کند و دستگاه طی سال ‌های متوالی کیفیت خود را از دست ندهد.

ساختار الکترونیکی:

همه دستگاه های لیزری با استفاده از برق کار می کنند. این دستگاه ها معمولاً از برق ac یا برق dc تغذیه خواهند شد. بنابراین در آن ها از بردهای الکترونیکی مختلفی استفاده شده است. مدارها و بردهای الکترونیکی که در دستگاه‌ های سوپرانوتیتانیوم استفاده شده است حاصل سال ها محاسبه، آزمون و خطا ها و… مهندسین مختلف می باشد. بنابراین کیفیت بسیار بالایی خواهند داشت.

البته ساختار الکترونیکی که در دستگاه ‌های سوپرانوتیتانیوم برند Dragonfly و سنجاقک وجود دارد کیفیت بالاترین نسبت به برند KM خواهد داشت. در واقع منبع تغذیه این دستگاه‌ ها به گونه ‌ای طراحی شده است که با گذر زمان توان خروجی آن افت نخواهد کرد. همچنین از وسایل بسیار مدرن و پیشرفته الکترونیکی برای ساخت آن ها استفاده شده است.

سیستم نرم‌ افزاری و نمایشگر دستگاه های سوپرانوتیتانیوم:

یکی از مشخصات دستگاه های سوپرانوتیتانیوم مانند DF یا همان Dragonfly, سنجاقک و KM سیستم نرم ‌افزاری پیشرفته می باشد. معمولا برای این دستگاه ها از یک نمایشگر ۱۵ اینچی استفاده شده است که کیفیت آن HD خواهد بود. جالب است بدانید که این صفحه نمایشگر در بین تمامی صفحات نمایش دستگاه ‌های لیزری بزرگ ترین و با کیفیت ترین می باشد.

همچنین سیستم عاملی که برای نمایشگر دستگاه استفاده شده است آخرین نسخه اندروید خواهد بود. علاوه بر آن رابط کاربری نمایشگر نیز بسیار منحصر به فرد و گرافیکی طراحی شده است. این موضوع باعث گردیده تا تنظیمات دستگاه به راحتی به صورت گرافیکی طراحی گردد. بنابراین کار با آن بسیار راحت خواهد بود.

 

سخن آخر:

امروزه حذف موهای زائد به روش های مختلفی انجام می گردد. از جمله راحت ترین و اثربخش ترین این روش‌ ها لیزر موی زائد می باشد. البته دستگاه های لیزری مختلفی نیز ساخته شده اند که جدیدترین آن ها دستگاه سوپرانوتیتانیوم خواهد بود. این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های لیزر موی زائد دارای طراحی پیشرفته‌ تری خواهد بود. بنابراین در زمان کوتاهی باعث حذف موهای زائد خواهد شد.

از جمله بهترین دستگاه های سوپرانوتیتانیوم می ‌توان به برندهای سنجاقک، Dragonfly و KM اشاره نمود. البته بهتر است بدانید که کیفیت دستگاه برند DF و سنجاقک نسبت به برند KM بسیار بهتر خواهد بود. در واقع برند KM به عنوان یک برنده معمولی مطرح شده است. اما برند DF و سنجاقک از جمله برندهای عالی در بازار هستند. بنابراین اگر به دنبال یک دستگاه مطمئن، معتبر و فوق العاده هستید می توانید از دستگاه لیزری سوپرانوتیتانیوم Dragonfly یا سنجاقک استفاده نمایید.

پیام بگذارید

???? این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.