پرش لینک ها
بهترین دستگاه لیزر

آشنایی با بهترین دستگاه لیزر

آیا قصد خرید دستگاه لیزر دارید و نمی دانید کدام دستگاه بهتر است؟ ما در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها آشنا کنیم. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید تا بیشتر با بهترین دستگاه لیزر آشنا شوید.

با استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد، می توانید بدن و صورت خود را بدون درد در کلینیک، توسط متخصص زیبایی، از موهای زائد خلاص کنید. به نظر می رسد، این روش خیلی هم دلهره آور نیست و در مدت زمان کوتاهی انجام می گیرد.

تاکنون، دستگاه های لیزر موهای زائد، فقط برای ستاره ها و مدل های زیبایی اختصاص داده می شد، اما امروزه با آخرین پیشرفت های تکنولوژی، همه می توانند از آن استفاده کنند. در این راستا به منظور شناخت بیشتر این دستگاه، می خواهیم بدانیم بهترین دستگاه لیزر کدام است و چه عملکردی دارد؟

نکات موثر در رابطه با انتخاب بهترین دستگاه لیزر

در اینجا بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد آورده شده است، که به شرح زیر است:

  • بهترین دستگاه رفع موهای زائد Silk’n Infinity
  • بهترین دستگاه رفع موهای زائد برای همه مناطق: Philips Lumea Prestige
  • بهترین دستگاه رفع موهای زائد با تنظیمات شدت چندگانه: Braun Silk-Expert Pro 5 PL5014
  • بهترین دستگاه لیزر موهای زائد: لیزر موهای زائد Tria 4X
  • بهترین دستگاه رفع موهای زائد برای تمام رنگ های پوست و مو: Iluminage Touch

عملکرد دستگاه های لیزر

در حین استفاده از بهترین دستگاه لیزر، رنگدانه های تیره ای که در فولیکول های مو وجود دارند، توسط نور خورشید جذب شده و به گرما تبدیل می شوند. این باعث می شود که فولیکول مو به طور دائمی رشد مجدد را متوقف کند. دستگاه لیزر موهای زائد برای از بین بردن فولیکول مو یک نور قرمز ایجاد می کند. این دستگاه ها از طیف وسیعی از رنگ و طول موج استفاده می کنند. در هنگام استفاده از این دستگاه به منظور از بین بردن موهای زائد، شما باید چندین بار محل مورد نظر خود را لیزر کنید تا از رشد مجدد موهای خود جلوگیری کنید.

بررسی آسیب با بهترین دستگاه های لیزر

استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد می تواند در مواردی آسیب زا هم باشد، اما همه اینها به آستانه درد و میزان شدت دستگاه بستگی دارد. برخی از آنها لیزر زدایی را با چسباندن نوار لاستیکی بر روی پوست انجام می دهند، که این امر نگرانی کمتری را در افراد ایجاد می کند. از آنجا که نور توسط ملانین (رنگدانه های تیره موجود در مو) جذب می شود، لذا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد تمایل دارند که بهتر با موهای متوسط ​​تا تاریک کار کنند.

با این حال، برخی از ماشین آلات به ویژه برای موهای جوانتر مناسب هستند. استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد بر روی پوست تیره می تواند خطرناک باشد، زیرا باعث تغییر رنگ و hyperpigmentation می شود. در این زمینه می توانید از کارشناسان مجرب گروه بازرگانی هیوا به عنوان ارائه دهندگان تجهیزات پزشکی و دستگاه های لیزر تخصصی به منظور انتخاب بهترین دستگاه لیزر مناسب پوست خود کمک بخواهید و دستگاه مورد نیاز پوست خود خریداری نمایید.

نتیجه گیری

لیزر موهای زائد با استفاده از بهترین دستگاه های لیزر، روندی است که در آن نور با انرژی کمتری برای حفظ سلامت پوست، به پوست شما تابیده می شود و به منظور از بین بردن موها، با هر بار انجام لیزر، بخشی از موها را از بین می برد، لذا در حین خرید این دستگاه، سعی کنید حتما از کیفیت و کارایی بالای دستگاه، اطمینان حاصل کنید.

 

اگر سوالی در خصوص قیمت و انواع دستگاه لیزر دارید کارشناسان ما در مجموعه هیوا لیزر مشتاقانه منتظر تماس شما هستند.

???? این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.